Головна » 2017 » Лютий » 27

Учні Бережанської школи-гімназії взяли участь у 16 - му регіональному чемпіонаті Тернопільської області з інтелектуальних ігор пам'яті Героя АТО Ореста Квача "Унікум". З дев'яти команд - учасниць наша команда здобула четверте місце і нагороджена подякою за активну участь і хорошу підготовку.

Переглядів: 342 | Додав: Oksana | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)

В п'ятницю 24 лютого традиційно в стінах Бережанської школи-гімназії проведено конкурс "Чарівна україночка" приурочено Міжнародному дню рідної мови.
 Учасники змагалися між собою у таких конкурсах: "Візитівка", "Творча лабораторія", "Розумниця", "Господинька", "Український костюм".

Переглядів: 279 | Додав: Oksana | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)

Учні 7- 8 - х класів Бережанської школи-гімназії відвідали філателістичну виставку:

" Недаром люди начали цей бій,

Вони летять мов птахи у вирій"

(пам'яті Героїв Небесної сотні).

Презентував виставку Олег Поливко. Вистака надзвичайно цікава, викликала у гімназистів багато запитань і емоцій.

Переглядів: 253 | Додав: Oksana | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)

Анастасія Пачва, вихованкагуртка «Екологічний дизайн» (керівник Х.Б. Димашевська) ЦДЮТ, учениця 7 класу гімназії ім. Б. Лепкого отримала перемогу . Конкурс проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE(«Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля») та європейського конкурсу «GLOBE at My School Picture Contest 2017».

Учасники завантажували свої фотографії на веб-сайт програми Globe, де їх оцінювали члени Колегії GLOBE Європи та Євразії, до якої входять представники 6 країн. Загалом на конкурс було надіслано більш ніж 600 фотографій з різних країн: Хорватія, Чехія, Естонія, Ізраїль, Італія, Македонія, Нідерланди, Швейцарія, Україна. В Україні переможцями стали 7 учасників. Фото Ана ... Читати далі »

Переглядів: 315 | Додав: Oksana | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)

Учні Бережанської гімназії ім.Б.Лепкого взяли участь у Всеукраїнській грі з англійської мови " Puzzle ".

Переглядів: 280 | Додав: Oksana | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)